Jak se stát modelem/modelkou

Jak se stát modelem/modelkou

Rozdíl mezi požadavky pro modelku a modela jsou rozdílné.
Od modelky se očekává, že bude hezká, štíhlá s postavou nad 173cm, zatímco muž nemusí být vyloženě hezký, ale spíše vyzařovat pozitivní energii, sympatický, výrazný a zajímavý typ. Postava modela by měla být pevná a dobře stavěná, protože na kostlivce a ani kulturisty není nikdo zvědavý. S výškou je také problém, muž by neměl mít pod 180cm.

U obou se cení kvalitní vlasy a pleť, avšak víme … vizážisté dělají zázraky.
Vzhled je sice předpokladem k tomu být úspěšný, ale vystupování je důležitou součástí být úspěšní, protože tak si o Vás lidé zapamatují a udělají obrázek. V agenturách si všímají stylu chůze, mimiky, gestikulace, a způsobu vyjadřování.

Oslovte modelingovou agenturu

Jestli splňujete nebo si myslíte, že byste mohli být úspěšní, domluvte si schůzku v několika modelingových agenturách. Začněte s výběrem těch, které nevyžadují zápisné, úvodní zaškolení apod. Takové agentury spíše pomáhají sobě, než vašim tajným snům. Některé agentury můžete oslovit pomocí e-mailu a čekat zda vás pozvou či ne.

Kašlete na book, radši požádejte kamarády

Book = nejlepší výběr fotek, které nafotí modelky či modelové za svoji dosavadní kariéru. Což vy začátečníci nemáte a tak je úplně zbytečné se starat s utrácením zbytečných peněz od profesionála. Stačí požádat své kamarády, aby vám pomohli s prvními kroky. Což zahrnuje většinou fotky v plavkách zepředu, z boku na neutrálním pozadí a detailní fotku obličeje. Fotky nevyžadují profesionalitu.

Otázky vás čekají také…

Na osobní schůzku si vezměte oblečení, ve kterém dobře vyniknete /u žen postava, u mužů styl/. Počítejte s tím, že o vás budou chtít základní informace jako výšku, míry, váhu, zda se věnujete nějakému sportu, ovládáte nějaký cizí jazyk apod. Buďte otevření, pokud máte nějakou zajímavost, která vás vystihuje, nebojte se o ní zmínit.

Navštivte také

Doména www.bossmodels.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 27170 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.bossmodels.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář